НОВОСТИ

03.10.2016  Пристигна целата Есен/Зима колекција

30.09.2016 По повод 4-тиот роденден на “Skopje City mall”, од 01.-04.10.2016 ПОПУСТ од 15% на целата есен/зима колекција.

16.12.2015 Пристигна првата пратка од есенската коелкција од брендовите Lagerfeld i EA7 Emporio Armani.

08.08.2016 Пристигна првиот дел од Есенската колекција од Армани јеанс (машка и женска), JOOP, Eterna Seidensticker, Pierre Cardin i Antony Morato.

25.12.2015 “ПЈЕР КАРДЕН” – БУТИК НА ГОДИНАТА И ПРИЗНАНИЕ ЗА 20-ТИОТ РОДЕНДЕН

16.12.2015 Дополнителни 15% попуст на веќе намалените цени од 40% И 50% само во City Fashion OUTLET во ТЦ Беверли Хилс- ниско приземје.

14.12.2015 Започна Новогодишниот ПОПУСТ: -30% на колекцијата Есен/Зима од брендовите:Pierre Cardin, Armani Jeans, EA7, LAGERFELD, JOOP!, Seidensticker, Eterna, Club of Comfort…..

20.11.2015-20% POPUST na kolekcijata Esen/Zima

03.11.2015 Започна со работа новиот Сити Фешн АУТЛЕТ (City Fashion OUTLET) каде ке може да се најдат минатогодишните колекции од брендовите: Pierre Cardin, LAGERFELD, Armani Jeans, JOOP! …  по намалени цени од 40% и 50%!!!….

24.10.2015 Пристигна комплатната ЗИМСКА колекција од брендовите: Pierre Cardin, LAGERFELD, Armani Jeans, JOOP!, EA7 Emporio Armani, Antony Morato, Mcneal, Eterna, Seidensticker, Club of comfort….

16.09.2015 Пристигна комплетната ЕСЕНСКА колекција од брендовите: Pierre Cardin, Lagerfeld, Armani Jeans, EA7 Emporio Armani, McNEAL, Eterna ….

10.08.2015 Пристигна дел он новата Есен/Зима’15 колекција од брендовите: Pierre Cardin, Lagerfeld, Armani Jeans (машка и женска колекција), EA7 Emporio Armani, Antony Morato ….    

20.07.2015 попуст до -50% на колекцијата пролет/лето 

07.07.2015  10% за еден, 20% за два и 30% попуст за три купени производи

23.05.2015 Во очекување на летните одмори, пристигна колекцијата ЕА7-Emporio Armani BEACHWEAR, го голем асортиман на купачи, пешкири, папучи и сл.

1.04.2015 Пристигна комплетната Летна колекција

 

 Печати  Е-пошта

Регистрирај се за новости

Име:
Email:

Contact us

Кеј 13 Ноември, кула 3/23 Г.Т.Ц.
Скопје 1000 Македонија
Телефон: +389 (0)2 3239 000
 Факс: + 389 (0)2 3165 711

News

10.08.2015 Пристигна дел он новата Есен/Зима’15 колекција од брендовите: Pierre Cardin, Lagerfeld, Armani Jeans (машка и женска колекција), EA7 Emporio Armani, Antony Morato ….
20.07. попуст до -50% на колекцијата пролет/лето
07.07.2015 10% за еден, 20% за два и 30% попуст за три купени производи
23.05.2015 Во очекување на летните одмори, пристигна колекцијата ЕА7-Emporio Armani BEACHWEAR, го голем асортиман на купачи, пешкири, папучи и сл.
12.04.2015 Пристигна комплетната Летна колекција